info
عکس ایستگاه اتوبوس مرزداران
category

ایستگاه اتوبوس مرزداران محله مرزداران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مرزداران

ایستگاه اتوبوس مرزداران (ایستگاه اتوبوس) در محله مرزداران تهران و بزرگراه اشرفی اصفهانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله مرزداران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت آنادانا و همچنین اسنپ فود، دفتر تشریفات عقد مهرآفرین، یاران رنت، بوستان اشرفی اصفهانی و نمایندگی فونیکس ۴۰۱ مرزداران (گروه خودرویی ستوده) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید اشرفی اصفهانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرزداران تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مرزداران تهران، شهر تهران، محله مرزداران است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین عرب حسینی و مرزداران قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مرزداران تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید اشرفی اصفهانی قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شبانه روزی پارسیان واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرزداران تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مرزداران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه پرهام
  بلوار آیت الله کاشانی، بلوار اباذر
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  بزرگراه حکیم، سهیلی قهرودی، سهیل
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا
  بزرگراه حکیم، سهیلی قهرودی
 • ایستگاه اتوبوس لاله
  مرزداران، بین اسلامیان و پل مرزداران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مرزداران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مرزداران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مرزداران ندارد.
  neshan logo