info
عکس بانک مسکن شعبه آیت الله کاشانی یزد
category

بانک مسکن شعبه آیت الله کاشانی یزد محله مهدی آباد، یزد

درباره‌ی بانک مسکن شعبه آیت الله کاشانی یزد

بانک مسکن شعبه آیت الله کاشانی یزد (بانک) در محله مهدی آباد یزد و خیابان آیت الله کاشانی واقع شده است. این مکان یکی از چهار بانک در محله مهدی آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه آیینه و روشنایی یزد و مجتمع تجاری قندیار و همچنین رستوران مصطفی کلبادی نژاد، خانه معلم یزد، ستاد اسکان فرهنگیان یزد، سالن ورزشی چمران و کباب بناب قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک مسکن شعبه آیت الله کاشانی یزد

بانک مسکن شعبه آیت الله کاشانی یزد در شهر یزد، محله مهدی آباد قرار گرفته است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان می‌توانید با شماره تلفن بانک مسکن شعبه آیت الله کاشانی یزد 03538259011 تماس بگیرید. از بانک‌های خوب محله مهدی آباد می‌توان به بانک مسکن شعبه آیت الله کاشانی یزد اشاره کرد. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری چون بانک سپه دانشجو، بانک رفاه و بانک سپه هم قرار دارند. شما می‌توانید از خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک مسکن شعبه آیت الله کاشانی یزد برویم؟

برای رفتن به این بانک می‌توانید از وسایل حمل‌ونقل عمومی کمک بگیرید. ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا، ایستگاه اتوبوسی است که در نزدیکی بانک مسکن شعبه آیت الله کاشانی یزد قرار دارد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید از بهترین مسیر به این بانک بروید. علاوه بر این، مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک، از طریق نشان قابل دسترسی است. یادتان باشد در صورتی که به بانک مسکن شعبه آیت الله کاشانی یزد مراجعه کردید، تجربه خودتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک مسکن شعبه آیت الله کاشانی یزد در ادامه برای شما قرار داده شده است. برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را نیز در ادامه فهرست کرده‌ایم.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک مسکن شعبه آیت الله کاشانی یزد واقع شده‌اند:

 • بانک سپه دانشجو
  بلوار دانشجو، بین نجف آباد و تقاطع غیر همسطح شهدای نعیم آباد
 • بانک رفاه
  بلوار دانشجو، بین دانشجو 14 و شهید مرتضی صالحیه
 • بانک سپه
  (5.0)
  آیت الله کاشانی، بین کاشانی 29 و مسکن
 • بانک ملت
  (5.0)
  آیت الله کاشانی، بین کاشانی 29 و بلوار امام محمد باقر
 • بانک حکمت ایرانیان
  (5.0)
  آیت الله کاشانی، بین کاشانی 25 و حجت
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اعتباریان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 23 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک مسکن شعبه آیت الله کاشانی یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 23 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک مسکن شعبه آیت الله کاشانی یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک مسکن شعبه آیت الله کاشانی یزد ندارد.
  location استان یزد، یزد، آیت الله کاشانی، بین حبیب گل و 15 خرداد
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بانک مسکن شعبه آیت الله کاشانی یزد

  شنبه 07:30 تا 13:30
  یک‌شنبه 07:30 تا 13:30
  دوشنبه 07:30 تا 13:30
  سه‌شنبه 07:30 تا 13:30
  چهارشنبه 07:30 تا 13:30
  پنج‌شنبه 07:30 تا 13:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo