info
عکس ایستگاه اتوبوس قزوین
category

ایستگاه اتوبوس قزوین محله خرمشهر، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قزوین

ایستگاه اتوبوس قزوین (ایستگاه اتوبوس) در محله خرمشهر تهران و خیابان قزوین واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله خرمشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان کودکان شهید فهمیده و مرکز خرید نواب و همچنین بازار میوه و تره بار نواب، مهمانپذیر ارس، تعمیرگاه پایتخت، بانک ملت شعبه سلامت(دخانیات) و فروشگاه صوت و تصویر سمند قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بریانک، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قزوین تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس قزوین تهران، شهر تهران، محله خرمشهر است. این ایستگاه اتوبوس در قزوین قرار دارد. ایستگاه اتوبوس قزوین تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو هلال احمر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس اتوشهباز قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس قزوین تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قزوین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم
  قزوین، بین محمدی و برادران حسنی
 • ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم
  برادران حسنی، بین قزوین و اصغری علایی
 • ایستگاه اتوبوس مرادی
  قزوین، مرادی، نرسیده به سقازاده
 • ایستگاه اتوبوس نهم دی
  نواب صفوی، نواب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قزوین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قزوین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قزوین ندارد.
  neshan logo