info
عکس دفتر کارگزاری شهرداری شماره ۱
category

دفتر کارگزاری شهرداری شماره ۱ محله خرمشاه، یزد

دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک

درباره‌ی دفتر کارگزاری شهرداری شماره ۱

دفتر کارگزاری شهرداری شماره ۱ (دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک) در محله خرمشاه یزد و خیابان احسان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تجهیزات تصویری یزد کمرا ، دفتر خانه 66 ودفتر قضایی میروکیلی، مشاورین املاک برتر، دکوراسیون داخلی ماتیک و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان یزد قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهریزی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر کارگزاری شهرداری شماره ۱ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر کارگزاری شهرداری شماره ۱ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر کارگزاری شهرداری شماره ۱ ندارد.
neshan logo