info
عکس ایستگاه اتوبوس حاجیان
category

ایستگاه اتوبوس حاجیان محله سیزده آبان، ری

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حاجیان

ایستگاه اتوبوس حاجیان (ایستگاه اتوبوس) در محله سیزده آبان ری و خیابان کنارگذر رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله سیزده آبان ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مسکونی خاتم الانبیا (ص) و همچنین مجتمع مسکونی و تجاری خاتم الانبیا ع ، تعمیر لباسشویی نمایندگی مجاز تکنیک برتر ، پارس الکتریک، ساختمان اتیه و خودپرداز بانک انصار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حاجیان ری

آدرس ایستگاه اتوبوس حاجیان ری، شهر ری، محله سیزده آبان است. این ایستگاه اتوبوس در رجایی، بین بی نظیر و حاجیان قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس حاجیان ری عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف ری دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهر ری نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی امیر واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حاجیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه مترو جوانمرد قصاب
  بلوار شهید رجایی، کریمی
 • ایستگاه اتوبوس عظیم آباد
  بلوار شهید رجایی، بین طاهری و شهریور 2
 • ایستگاه اتوبوس شهید غیبی
  کمیل، بین میدان غیبی و بهار
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای ولا
  کمیل، بین شهید علی امرایی و نگارستان سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حاجیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حاجیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حاجیان ندارد.
  neshan logo