info
عکس ایستگاه اتوبوس مطهری
category

ایستگاه اتوبوس مطهری محله دریا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مطهری

ایستگاه اتوبوس مطهری (ایستگاه اتوبوس) در محله دریا تهران و بلوار دریا واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله دریا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار اعضا و همچنین نان سحر، آرایشگاه مردانه و داماد شاهکار، پیتزا گاتام ، دیزلی برگر و کلینیک دامپزشکی درسا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دادمان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مطهری تهران

در شهر تهران، محله دریا ، ایستگاه اتوبوس مطهری تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس پاک نژاد، بلوار دریا، بین سردار دریا و شکوفان دوم است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مطهری تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو دادمان نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین تاکسی باغ آسمون را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مطهری تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مطهری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، قیصر امین پور
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهرداری
  پاک نژاد، سرو غربی، بین صدف و جوریکی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه سرو
  پاک نژاد، سرو غربی، بعد از شکوفه
 • ایستگاه اتوبوس پست برق
  پاک نژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مطهری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مطهری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مطهری ندارد.
  neshan logo