info
عکس عمارت شیخ محمد جعفر گورتی
category

عمارت شیخ محمد جعفر گورتی اصفهان

مکان دیدنی

درباره‌ی عمارت شیخ محمد جعفر گورتی

عمارت شیخ محمد جعفر گورتی (مکان دیدنی) در اصفهان و خیابان شهید اکبر بدیعی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند برج کبوترخانه و پنجشنبه بازار و همچنین سوپر مارکت داوود بدیعی، برج کبوتر خانه ، کبوتر خانه، دفتر شورای تحول و لوازم التحریر فرهنگ قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مکان‌های دیدنی خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد عمارت شیخ محمد جعفر گورتی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    امیری
    جمعه 12 اسفند ماه 1401

    عمارتی بسیار زیباودیدنی با شیشه های رنگی و محیطی آرامبخش در دل محله ای تاریخی

    2

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بهار (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 12 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی عمارت شیخ محمد جعفر گورتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 12 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد عمارت شیخ محمد جعفر گورتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه عمارت شیخ محمد جعفر گورتی ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، شهید اکبر بدیعی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری عمارت شیخ محمد جعفر گورتی

شنبه 08:30 تا 19:30
یک‌شنبه 08:30 تا 19:30
دوشنبه 08:30 تا 19:30
سه‌شنبه 08:30 تا 19:30
چهارشنبه 08:30 تا 19:30
پنج‌شنبه 08:30 تا 19:30
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo