عکس سرای محله کاشانک مشاهده در نقشه نشان
category

سرای محله کاشانک (محله کاشانک، تهران)

مرکز فرهنگی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، پور ابتهاج (دارآباد)، لشگری، کمالی شرقی

موقعیت سرای محله کاشانک یکی از مراکز فرهنگی خوب منطقه در محله کاشانک تهران را به همراه آدرس تلفن ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


سرای محله کاشانک (مرکز فرهنگی) در محله کاشانک تهران و خیابان کمالی شرقی واقع شده است. این مرکز یکی از سه مرکز فرهنگی در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه طبیعت و حیات وحش ایران و مجتمع تجاری عرش آجودانیه و همچنین هایپر می، میدان میوه و تره بار دارآباد، کافه قنادی چورک، روبو رویال و تعمیرگاه وطن دوست قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز فرهنگی خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، پور ابتهاج (دارآباد)، لشگری، کمالی شرقی

تلفن تماس: 02122837350

وب‌سایت رسمی: kashanak.mytehran.ir

ساعت کاری سرای محله کاشانک

 • شنبه08:00 - 16:00
 • یک‌شنبه08:00 - 16:00
 • دوشنبه08:00 - 16:00
 • سه‌شنبه08:00 - 16:00
 • چهارشنبه08:00 - 16:00
 • پنج‌شنبهتعطیل است
 • جمعهتعطیل است

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیرمهدی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرای محله کاشانک تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکز موسسه فرهنگی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد سرای محله کاشانک

 • avatar
  داور (شهریار سطح ۵) دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  سرای محله‌ی خوب کاشانک که در جای بسیار زیبایی قرار گرفته و دسترسی خوبی از میدان دوم کاشانک دارد. ساختمان خیلی بزرگی نیست اما برنامه ‌های فرهنگی و ورزشی گوناگونی در این ‌جا برگزار می‌شود و یکی از سرای محله‌های فعال است.

 • avatar
  حسینی (شهریار سطح ۳) دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  سرای محله کاشانک بسیار فعال دارای برنامه های فرهنگی و ورزشی با دسترسی آسان که در خیابان صبوری کمالی شرقی قراار دارد

 • avatar
  صدقیانی (شهریار سطح ۳) جمعه 27 فروردین ماه 1400

  نسبتا محیط خوب و زیبایی داره

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سرای محله کاشانک تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرای محله کاشانک تهران ندارد.
neshan logo