info
عکس ایستگاه اتوبوس شریعتی جنوبی
category

ایستگاه اتوبوس شریعتی جنوبی خمینی شهر

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شریعتی جنوبی

ایستگاه اتوبوس شریعتی جنوبی (ایستگاه اتوبوس) در خمینی شهر و خیابان شریعتی جنوبی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارس مموری شعبه خمینی شهر و همچنین کامپیوتر جزیره، ساندویچ فلافل دلی شز، پوشاک شقایق، گیم نت کاکتوس و شیرینی سرای قصر شیرین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شریعتی جنوبی خمینی شهر

ایستگاه اتوبوس شریعتی جنوبی خمینی شهر را می‌توانید در شهر خمینی شهر، پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی جنوبی، بین میدان شهدا و 34 قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شریعتی جنوبی خمینی شهر عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف خمینی شهر دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی هما واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شریعتی جنوبی خمینی شهر و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شریعتی جنوبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شریعتی شمالی
  شریعتی شمالی، بین شهید علیشاهی و جوی گاردر
 • ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)
 • ایستگاه اتوبوس شریعتی جنوبی
  شریعتی جنوبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شریعتی جنوبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شریعتی جنوبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شریعتی جنوبی ندارد.
  neshan logo