info
عکس سرویس بهداشتی همگانی
category

سرویس بهداشتی همگانی محله حمزه آباد، تهران

سرویس بهداشتی
1.0
1 رای

درباره‌ی سرویس بهداشتی همگانی

سرویس بهداشتی همگانی (سرویس بهداشتی) در محله حمزه آباد ری و بلوار شهید رجایی، شهید وهابی راد، بین فرمانداری و ثبت احوال واقع شده است. این مکان یکی از شش سرویس بهداشتی در محله حمزه آباد ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهدای هفتم تیر و همچنین بوستان مترو، ورودی مترو ایستگاه شهرری، ثبت احوال شهرری جنوب تهران، ایستگاه مترو شهر ری و ایستگاه اتوبوس مترو شهرری پارکینگ شهرری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهر ری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر سرویس‌های بهداشتی که در محدوده سرویس بهداشتی همگانی واقع شده‌اند:

 • سرویس بهداشتی
  رجایی، امامزاده ابوالحسن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط تارا (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرویس بهداشتی همگانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرویس بهداشتی همگانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرویس بهداشتی همگانی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، شهید وهابی راد، بین فرمانداری و ثبت احوال
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo