info
عکس فروشگاه شیرین عسل
category

فروشگاه شیرین عسل محله ایرانشهر، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه شیرین عسل

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

فروشگاه شیرین عسل (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله ایرانشهر تهران و میدان فردوسی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه زنجیره‌ای در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، بیمارستان دادگستری، خانه ابتهاج و مرکز تجارت جهانی فردوسی و همچنین کافه رمنس، داروخانه شبانه روزی رامین، پمپ بنزین میدان فردوسی، فروشگاه فال نیک و موسسه پرستاری طپش قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو فردوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه شیرین عسل تهران

فروشگاه شیرین عسل تهران در محله ایرانشهر شهر تهران، در قرار دارد. فروشگاه شیرین عسل تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله ایرانشهر است. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به جانبو، فروشگاه یاران دربان چالیش و فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه اشاره کرد.

چطور به فروشگاه شیرین عسل تهران برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شیرین عسل تهران مطلع می‌کند. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه شیرین عسل تهران ایستگاه مترو سعدی نیز می‌باشد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه شیرین عسل تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه شیرین عسل تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 27 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه شیرین عسل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 27 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه شیرین عسل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه شیرین عسل ندارد.
location استان تهران، تهران، میدان فردوسی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo