عکس فروشگاه شیرین عسل
مشاهده در نقشه نشان
category

فروشگاه شیرین عسل (محله ایرانشهر، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، میدان فردوسی

موقعیت فروشگاه شیرین عسل در محله ایرانشهر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه شیرین عسل (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله ایرانشهر تهران و میدان فردوسی واقع شده است. این فروشگاه یکی از ده فروشگاه زنجیره‌ای در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، بیمارستان دادگستری، خانه ابتهاج و مرکز تجارت جهانی فردوسی و همچنین کافه رمنس، داروخانه شبانه روزی رامین، پمپ بنزین میدان فردوسی، فروشگاه فال نیک و صرافی ملی ایران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو فردوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


درباره فروشگاه شیرین عسل

فروشگاه شیرین عسل در محله ایرانشهر شهر تهران، در میدان فردوسی قرار دارد. فروشگاه شیرین عسل یکی از فروشگاه‌های خوب محله ایرانشهر است. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به جانبو، فروشگاه یاران دربان چالیش و فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه اشاره کرد.


چطور به فروشگاه شیرین عسل برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شیرین عسل مطلع می‌کند. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه شیرین عسل ایستگاه مترو سعدی نیز می‌باشد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه شیرین عسل زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه شیرین عسل را با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، میدان فردوسی


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه شیرین عسل واقع شده‌اند:

 • جانبو
  انقلاب اسلامی، حیدری
 • فروشگاه یاران دربان چالیش
  انقلاب اسلامی، رامسر، بین محمدپور و بهبهان
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه
  فردوسی، انقلاب اسلامی، ایرانشهر، بین طالقانی و ظهیرالاسلام
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  انقلاب اسلامی، بین شکوه و رامسر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه شیرین عسل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه شیرین عسل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه شیرین عسل ندارد.
  neshan logo