info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار هفت تیر
category

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار هفت تیر محله الهیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار هفت تیر

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار هفت تیر (ایستگاه اتوبوس) در محله الهیه تهران و بزرگراه مدرس، پل پارک وی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله الهیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری داریوش و همچنین رستوران پارک‌وی (مدیریت طرفی)، شیرینی الهیه 33، کافه تومو، نمایشگاه فرش عظیم زاده و داروخانه شبانه روزی آرامش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار هفت تیر تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار هفت تیر تهران، شهر تهران، محله الهیه است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه مدرس، پل پارک وی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار هفت تیر تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

داریوش تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار هفت تیر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه شهید افشار هفت تیر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  ولیعصر، پسیان، مقدس اردبیلی
 • ایستگاه اتوبوس میدان الف
  بزرگراه شهید چمران، جوانان، ب، مقدس اردبیلی
 • ایستگاه اتوبوس انتهای آفریقا
  نلسون ماندلا (جردن)
 • ایستگاه اتوبوس آفریقا
  بزرگراه مدرس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار هفت تیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار هفت تیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار هفت تیر ندارد.
  neshan logo