info
عکس ایستگاه اتوبوس بهزیستی
category

ایستگاه اتوبوس بهزیستی محله تولید دارو، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهزیستی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس بهزیستی (ایستگاه اتوبوس) در محله تولید دارو تهران و خیابان تختی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله تولید دارو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع آفتاب و همچنین فست فود ویانا، لوازم التحریر مطهری، اسپرت تایر محمد، کرمان موتور و درمانگاه فرهنگیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهزیستی تهران

ایستگاه اتوبوس بهزیستی تهران در شهر تهران، محله تولید دارو و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس معلم، تختی، بین دوم و امینی امشی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بهزیستی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی سرویس گل یخ هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهزیستی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهزیستی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهزیستی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهزیستی ندارد.
location استان تهران، تهران، معلم، تختی، بین دوم و امینی امشی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo