info
عکس بانک مسکن
category

بانک مسکن محله شهر صنعتی، اراک

درباره‌ی بانک مسکن

بانک مسکن (بانک) در محله شهر صنعتی اراک و خیابان پارکینگ ۴ واقع شده است. این مکان یکی از سه بانک در محله شهر صنعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اطلس و همچنین پیتزا اریانا، فروشگاه ماشین سازی، دانشگاه آزاد، فروشگاه گلزار golzar shop و نانوایی لواش قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک مسکن اراک

بانک مسکن اراک در شهر اراک، محله شهر صنعتی قرار گرفته است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان می‌توانید با شماره تلفن بانک مسکن اراک 08633130190 تماس بگیرید. از بانک‌های خوب محله شهر صنعتی می‌توان به بانک مسکن اراک اشاره کرد. بانک‌های خودپرداز بانک ملی، بانک ملی و بانک سپه هم در محدوده این بانک قرار دارند. شما می‌توانید از خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک مسکن اراک برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی شما را راحت و سریع به این بانک می‌رسانند. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک مسکن اراک ایستگاه اتوبوس فرهنگسرا می‌باشد.

اپلیکیشن نشان بهترین مسیر رسیدن به این بانک را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر این، مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. شما می‌توانید آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس، مترو، با خودرو شخصی و مسیر پیاده را از روی این اپلیکیشن پیدا کنید و از نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک باخبر شوید. یادتان باشد اگر به بانک مسکن اراک مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک مسکن اراک در ادامه برای شما قرار داده شده است. در محدوده این بانک خودپردازها و بانک‌های دیگری نیز وجود دارند که در ادامه فهرست آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک مسکن واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک ملی
  جهان پناه، انصار، مریم رازی، حکمت 4
 • بانک ملی
  جهان پناه، انصار، مریم رازی، حکمت 4
 • بانک سپه
  میخک، پارکینگ گمرک - دانشگاه سما - پارکینگ 7
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط "iron_hashem " (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک مسکن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک مسکن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک مسکن ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، میخک، پارکینگ 4
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بانک مسکن

  شنبه 08:00 تا 14:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 14:00
  دوشنبه 08:00 تا 14:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 14:00
  چهارشنبه 08:00 تا 14:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 13:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo