info
عکس مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)
category

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

اداره و سازمان دولتی

درباره‌ی مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) (اداره و سازمان دولتی) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این اداره یکی از پنجاه و شش اداره و سازمان دولتی در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ کوروش و همچنین گارانتی حامی خدمات رایانه و همراه پارت، آژانس دیجیتال مارکتینگ راتین، داروخانه صبا، پاپکو و آژانس هواپیمایی و مسافرتی آفتاب ساحل آبی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این اداره یکی از مراکز دولتی خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو سهروردی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    ضرابی
    یکشنبه 09 خرداد ماه 1400

    مرکز گسترش فناوری اطلاعات از مکان های خوب ولی نسبت به قبل خیلی افت کرده و قبلا بهتر بود


سایر مراکز دولتی که در محدوده مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط میرباقری (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) ندارد.
location استان تهران، تهران، شهید بهشتی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شنبه 08:00 تا 17:00
یک‌شنبه 08:00 تا 17:00
دوشنبه 08:00 تا 17:00
سه‌شنبه 08:00 تا 17:00
چهارشنبه 08:00 تا 16:00
پنج‌شنبه تعطیل است
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo