info
عکس کبابی گلستان
category

کبابی گلستان کیش

کباب و حلیم‌فروشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کبابی گلستان

کبابی گلستان (کباب و حلیم‌فروشی) در کیش و بزرگراه خلیج فارس، خرمشهر، عارف، تقاطع دهلوی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مروارید و همچنین رستوران هواری، سوپر مارکت میتا کیش، مسجد امام حسن (ع)، فست فود پامادور و کترینگ شیرین پلو قرار گرفته است.ایستگاه‌های نزدیک به کبابی گلستان


سایر غذاخوری‌های که در محدوده کبابی گلستان واقع شده‌اند:

 • آش و حلیم پاسارگاد
  کرمان، کرخه، هامون
 • دهکده کباب دورهمی
  ستاره، میرداماد
 • کره کباب
  (1.0)
  بزرگراه خلیج فارس، خیابان مازندران، حنانه غربی، عارف
 • کباب سرای بره سفید
  (4.2)
  کرمان، ارس، هامون
 • کباب ذغالی طاق بستان
  (4.2)
  بلوار امیرکبیر، امیرکبیر 2، بلوار مروارید
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کبابی گلستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کبابی گلستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کبابی گلستان ندارد.
  neshan logo