عکس ایستگاه اتوبوس صفا
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس صفا (محله صفا، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی

موقعیت ایستگاه اتوبوس صفا در محله صفا تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس صفا (ایستگاه اتوبوس) در محله صفا تهران و بزرگراه امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله صفا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نیوپاد - روپاد - پالپینگ و همچنین بازار میوه و تره بار صفا، هییت و سقاخانه قمر بنی هاشم (ع)، مسجد امام رضا (ع) شیخ کلخورانیهای مقیم مرکز، قنادی داغ مجلسی و پایگاه مرکز بهداشت صفا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صفا

ایستگاه اتوبوس صفا یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله صفا بزرگراه امام علی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس صفا عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو ابن سینا نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس هانمید را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس صفا، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صفا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهدا
  پیروزی، بین 17 شهریور و شکوفه
 • ایستگاه اتوبوس فتحنایی
  دماوند، بین اوحدی و امینی
 • ایستگاه اتوبوس عزیزی
  امام علی، شیخ الرئیس، عزیزی غربی، بین ملکی و باقری
 • ایستگاه اتوبوس یاس
  امام علی، شیخ الرئیس، عزیزی غربی، بین امید بیگی و اوجی
 • ایستگاه اتوبوس دریاباری
  پیروزی، نرسیده به شاه آبادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صفا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صفا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صفا ندارد.
  neshan logo