info
عکس بیمارستان شهدای تجریشعکس بیمارستان شهدای تجریشعکس بیمارستان شهدای تجریش
category

بیمارستان شهدای تجریش تهران

بیمارستان

درباره‌ی بیمارستان شهدای تجریش

بیمارستان شهدای تجریش (بیمارستان) در تهران و خیابان بیمارستان شهدای تجریش واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان غدیر و بازار تجریش و همچنین سینما آستارا، کافه روحی، هایدا، نان سحر و پاساژ میری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز درمانی به ایستگاه مترو تجریش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس بیمارستان شهدای تجریش تهران

بیمارستان شهدای تجریش تهران در شهر تهران محله تجریش، است.اگر به دنبال آدرس دقیق این بیمارستان هستید، به استان تهران، تهران، شهرداری، بیمارستان شهدای تجریش بروید. اگر اطلاعات خاصی در مورد بیمارستان شهدای تجریش تهران می‌خواهید، می‌توانید با شماره تلفن آن 02122749201 تماس بگیرید. آدرس وب‌سایت این بیمارستان shmc.sbmu.ac.ir است که به شما اطلاعات دقیق‌تری درباره خدمات این مرکز درمانی می‌دهد.

بیمارستان شهدای تجریش تهران یکی از مراکز درمانی معروف محله تجریش است.این بیمارستان با کادری حرفه‌ای، خدمات مختلفی را به بیماران ارائه می‌کند. داروخانه‌های داروخانه موسی وندی، داروخانه دکتر زکایی و داروخانه دکتر دینان در اطراف این بیمارستان هستند. در محدوده بیمارستان شهدای تجریش تهران، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دیگری چون بیمارستان بقیه الله الاعظم نیز قرار دارند.

چطور به بیمارستان شهدای تجریش تهران برویم؟

یکی از راه‌های رفتن به بیمارستان شهدای تجریش تهران استفاده از حمل‌ونقل عمومی است. ایستگاه اتوبوس کاظمی در نزدیکی این بیمارستان قرار دارد.برای رفتن به بیمارستان شهدای تجریش تهران می‌توانید در ایستگاه مترو تجریش پیاده شوید. شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به این بیمارستان را پیدا کنید. اپلیکیشن نشان نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را هم برای شما نمایش می‌دهد. در نقشه نشان اطلاعات دقیق این مکان قابل مشاهده است و مسیریابی پیاده، با اتوبوس یا مترو به این بیمارستان هم وجود دارد.

تصاویر بیمارستان شهدای تجریش تهران را در ادامه می‌بینید. اگر شما هم به این بیمارستان مراجعه داشته‌اید، حتماً نظرتان را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد بیمارستان شهدای تجریش

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  kamal
  چهارشنبه 27 مرداد ماه 1400

  جراحی سرپایی سینه انجام دادیم افتضاح به تمام معنا پس از عمل کسی راهنمایی درست حسابی، نکرد، ول کردن به امان خدا، چندین بار با رزیدنت تماس گرفتیم جواب نداد، رفتم سوپروایزر، برخورد بی ادبانه و بی مسئولیت. البته از انصاف دور نباشیم، در بخش های مختلف افرادی هم بودن که واقعا فراتر از وظیفه عمل می کردن، بخش آزمایشگاه، خانمی بودن که خیلی به ما کمک کردن همچنین بخش تحقیقات پستان هم خوب بودن در کل بسته به شانس شماست که کارتون بیافته دست کی و الا اینطور نیست که همه مثل هم باشن.

  15
 • avatar
  rajaee
  دوشنبه 17 خرداد ماه 1400

  بیمارستان شهدای تجریش افتضاح، کثیف و نامنظم، پرسنل بی مسئولیت، به مریض نرسیده، استاره زیاده وقربانی نکنید جونتون را...

  15
 • avatar
  امامی نژاد
  چهارشنبه 17 دی ماه 1399

  اگه مشکوک به کرونا هستید اصلا نیاید اینجا اگه مریض هم نباشید صد در صد مریض میشید

  11
 • avatar
  mohsen nayebloo
  سه شنبه 16 آذر ماه 1400

  بیمارستانی فوق العاده افتضاخ البته بیشتر میشه گفت آموزشگاه تا بیمارستان من پامو تو این خراب شده عمل کردم و برخورد خیلی داشتن و قبل عمل خواستن خون بگیرن و کارآموز اصلا بلد نبود و سوزن رو بد وارد کرد و نیم لیتر از من خون رفتن و همه جارو خون ورداشت و بجای اینکه به دست من برسه و کاری کنه بند بیاد رفته بود طی بیاره تمیز کنه تا کسی نفهمه گچ پامو خواستن ببرن و با دستگاه فریزشون انقدر بد بریدن و ناوارد بودن که پامو هم از چندجا برید و خون اومد و هرچقدر میگفتم لازم نیست و ما خودمون میبریم اصلا گوش نمیاد و اصرار داشت که کارشو بلده و توجیحش این بود که اومدی ارتوپدی نه زیبایی وخلاصه سرتونو درد نیارم هرسری آمپولی حالا آرامبخش یا برای غلظت خون و... تزریق میشد درد زیادی داشت که من درد پامو اصلا فراموش میکردم و همیشه جای کبودی سرنگ باقی میموند. دکتر برای من روزی چنتا آرامبخشو مورفین تجویز کرده بود که یه روز یه پرستار مرتب میزد یکی صب میزد شب نمیزد و... چندبارم اعتراض کردیم که با برخورد پرستارا مواجه شدیم و اصلا ماجرا فرق نکرد و فقط مشکلات این کشتارگاه به کارآموزهاش ختم نمیشه سرعمل من بی حسی زده بودن و صدای دکترهارو میشنیدم و چندتا دکتر سرعمل من میگفتن و میخندیدند و در حین گپ زدنشون عمل میکردن و انگار دارن سبزی پاک میکنن لپ کلام که به هیچ عنوان به این کشتارگاه مراجعه نکنید یه درد به دردهاتون اضافه میشه و خودتونو اسیرنکنید. این تجربه من بود که خواستم صادقانه بهتون بگم گول اینکه این بیمارستان بالای شهره و خوبه رو نخورید. والسلام درپناه حق یاعلی.

  9
 • avatar
  نوید
  سه شنبه 24 فروردین ماه 1400

  تشکر از پرسنل و کادر درمان بیمارستان شهدای تجریش این بیمارستان دکتر های خیلی خوبی داره و برخورد پرسنل با بیماران بسیار خوب است یک بیمارستان دولتی هست و هزینه ها برای بیمار به صرفه است

  7
 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 21 فروردین ماه 1403

  ما بایدقدردان پرسنل بیمارستانها باشیم. اگر همین افراد کارشون رو خوب انجام میدهند فقط به خاطر احساس مسئولیت خودشون هست مدیران تمام سازمانها افراد بی سواد و بی مسئولیتی هستند. این پرسنل با حقوق کم و امکانات ناقص بیماران رو پرستاری و رسیدگی میکنند. دانشگاههای ما دیگه کیفیت ده سال قبل روهم ندارندحتی. من درهمین بیمارستان مادرم بستری شدبا حال بد اگردلسوزی ورسیدگی پرستاران و خدمه زحمتکش نبود مادرم ازدست میرفت. دکترانسولین براش تجویزکرده بودازطریق سرم اما اگرپرستار تست قند هرشش ساعت نمیگرفت دچارشوک انسولین میشد دکترنگفته بود قندش رو گاهی تست کنند. خدمه مرتب کیسه ادرار و ملافه راتعویض میکردند برای راه رفتنش کمکش میکردند. کوتاهی یک نفر را پای همه ننویسیم. امکانات ودارو نیست حقوقها پایین و امکانات رفاهی صفرهست امابازهم بیمارستانها کارشون رو انجام میدن. من از پرسنل شهدا تجریش کمال قدردانی و تشکر رادارم.

  5
 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 14 فروردین ماه 1402

  بسیار بد و کابوس هر بیماری

  5
 • avatar
  ➡️ Mr.Rahman ⬅️
  پنجشنبه 19 آبان ماه 1401

  مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی شهدای تجریش که پیش از انقلاب سال ۱۳۵۷ مرکز پزشکی رضا پهلوی نام داشت، از مراکز آموزشی، درمانی و پژوهشی زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی است که در میدان تجریش تهران ایران واقع شده‌است. این مرکز در گذشته، در حدود 90 سال قبل در ابتدا قبرستان بزرگ تجریش بود که در سال ۱۳۰۹ به دستور رضاشاه تبدیل به باغ و شهرداری شمیران شد و به تملک شهرداری درآمده و بعنوان بلدیه (شهرداری) شناخته شد ( به مدت حدوداً 20 سال). در سال ۱۳۴۰ با واگذاری آن به سازمان شاهنشاهی خدمات اجتماعی آن زمان، سپس به عنوان درمانگاه و مرکز واکسیناسیون، که ساختمان آن در محل غذاخوری فعلی بوده فعالیت داشته است، سپس بیمارستان در این محل با ساخت ساختمانی ۳ طبقه شروع به کار کرد. دنبال آن به ترتیب ساختمان های فعلی درمانگاه ها و پاویون پزشکان در سال 1347 و ساختمان اصلی 6 طبقه آن (ساختمان اصلی بخشها) آن در سال ۱۳۴۸ افتتاح و مرکز رسماً به نام مرکز رضا پهلوی نامگذاری شد. در سال های 1350 و 1351 سازمان مزبور به منظور اجرای طرح گسترش بیمارستان اقدام به خرید ساختمان های مسکونی جنب خیابان های دربند و حمید نموده است، اما بدلیل عدم ادامه طرح فوق در حال حاضر این زمین ها بصورت، پارکینگ، انبارها، بخش فیزیوتراپی و ساختمانهای نقلیه و اداری و مالی استفاده می گردد. کلیه املاک و ساختمان ها نیز پس از انقلاب جزء املاک دولتی شناخته شده و در تملک بیمارستان قرار گرفته است. ساختمانی که در حال حاضر بخش آسیب شناسی و واحد آموزش بیمارستان در طبقات آن مستقر است حدود سال های 54-53 با این عنوان شروع بکار کرده است و در گذشته آموزشکده بهیاری بوده است. ساختمان انکولوژی و رادیوتراپی مرکز در سال1372 تاسیس شد و در سال1376 با حمایت آقای هاشمی رفسنجانی راه اندازی و افتتاح گردید. این بیمارستان نیز از همان زمان محل استقرار مؤسسه خیریه بهنام دهش‌پور است که به کمک به بیماران سرطانی می‌پردازد.  لازم به ذکر است در ابتدا در بخش رادیوتراپی تنها کبالت درمانی انجام می گرفت. ساختمان 3 طبقه تعاونی مرکز نیز در سال 1377 احداث گردید که در حال حاضر واحد مدارک پزشکی، مرکز تحقیقات پوست، لیزر و سرطان و فروشگاه تعاونی مرکز در آن مستقر هستند.  اطلاعات کلی بیمارستان ·         مساحت کل زمین بیمارستان 70000 متر مربع و زیربنای بیمارستان 37164 متر مربع می باشد. ·         تعداد تخت مصوب:380 تخت ·         میانگین تعداد تخت فعال: 359 تخت ·         تعداد تخت اورژانس: 43 تخت ·         تعداد تخت اتاق عمل و ریکاوری: 14 اتاق عمل+ 10 ریکاوری جهت اخذ نوبت تلفنی برای درمانگاه با شماره تلفن های 4- 22749201 تماس حاصل فرمایید.  مراکز تحقیقاتی بیمارستان -          مرکز تحقیقات پوست www.dermrc.ac.ir -          مرکز تحقیقات لیزر www.lmsrc.com -          مرکز تحقیقات سرطان -          مرکز تحقیقات نروسرجری -          مرکز عالی طب توانبخشی -          مرکز تحقیقات بالینی -    مرکزتحقیقات سلامت مردان وبهداشت باروری تلفن های واحد رسیدگی به شکایات: مستقیم: 22749210 و  25719 داخلی 261 در ساعات غیر اداری با 25719 داخلی222 (کشیک اداری) و یا داخلی 217 ( دفتر پرستاری) تماس حاصل فرمایید.

  4
 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 16 آبان ماه 1400

  به علت آموزشی بودن بیمارستان توقع زیادی برای رسیدگی نداشته باشید.ولی کارتون رو راه میندازه

  4
 • avatar
  سفارش روبیکا
  یکشنبه 12 فروردین ماه 1403

  بیمارستان شهدای تجریش با بهره گیری از امکانات مدرن و پیشرفته، شرایط مناسبی را برای ارائه خدمات درمانی فراهم کرده است. این امکانات شامل موارد زیر است: مجموعه اتاق عمل با ۱۰ اتاق مجهز بخش های بستری با ۴۳۲ تخت فعال بخش های پاراکلینیکی مجهز مرکز جراحی قلب و عروق مجهز مرکز جراحی مغز و اعصاب مجهز مرکز جراحی ارتوپدی مجهز مرکز جراحی عمومی مجهز مرکز جراحی زنان و زایمان مجهز مرکز جراحی کودکان مجهز مرکز جراحی نوزادان مجهز

  3
 • avatar
  عاشق طبیعت
  پنجشنبه 01 تیر ماه 1402

  یادش بخیر دوران کار دانشجویی 🎃

  3
 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 07 شهریور ماه 1402

  خراب بمونه اونجا ایشاالله

  3
 • avatar
  بهنام مهدوی‌پور
  چهارشنبه 18 مرداد ماه 1402

  با افتتاح درمانگاه جدید و بزرگ کنار بیمارستان اوضاع از قبل خیلی بهتر شده. پرستارها بی‌اعصابن ولی کارشونو بلدن.

  3
 • avatar
  جناب سرهنگ
  یکشنبه 04 تیر ماه 1402

  شلوغ شلوغ بیچاره مریض ها

  3
 • avatar
  محمد
  شنبه 20 فروردین ماه 1401

  وقعا عالیییییییییییییییییییییییی ۵ ستاره کمه باید ۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ستاره بدیم عالی

  3
 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 22 آذر ماه 1401

  این بیماستان یکی از مزخرف ترین بیماستان ها هست

  3
 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 31 شهریور ماه 1400

  عالی

  3
 • avatar
  کیان
  سه شنبه 19 بهمن ماه 1400

  از لحاظ پزشک و کادر مجرب خوب است اما بیمارستان شلوغ و پاسخگویی در آن به مراتب دچار مشکل است. به جهت کار درمان اساسی پیشنهاد نمی‌شود اما برای موارد اورژانسی قابل تحمل است

  2
 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 09 آبان ماه 1399

  عالی

  2
 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 17 اسفند ماه 1402

  ساختمان جدید خوبه

  1
 • avatar
  MRH157
  پنجشنبه 24 اسفند ماه 1402

  بیمارستان خوبی است

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 22 بهمن ماه 1402

  بیمارستان شهدای تجریش بخش آنکولژی کارد پزشکی بسیار خوش بر خورد مخصوصا استاد دکتر میرزایی و خانم دکتر دغیانوس عزیز که دعای همه مریضان پشت سرش است تشکر از همه کادر درمانی بخش و بیمارستان ربابه اقبالی مریض سرطانی بخش

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 14 مهر ماه 1402

  افتضاح ترین نوع مدیریت ر در این بیمارستان تجربه کنید. آلوده کثیف کادر پرستار و انترن بی تجربه تاسیسات ناقص

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 31 شهریور ماه 1402

  بدترین بیمارستان تهران

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 02 خرداد ماه 1402

  امروز دوم خرداده از ساعت ۸ صبح اومدیم همه منشیا و دکترا صداشونو انداختن تو سرشون و با بیمارا دعوا اول یه واحد اخلاق و صبر پاس کنید بعد دکتر بشید الانم که دکتر قلب قهر کرده رفته منشیشم قهر کرده مریضا هم پشم

  1
 • avatar
  شایان
  سه شنبه 13 تیر ماه 1402

  به شدت قدیمی

  1
 • avatar
  فرید
  جمعه 23 تیر ماه 1402

  عالی

  1
 • avatar
  Amirmahdixxx
  جمعه 03 شهریور ماه 1402

  مزخرف

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 16 بهمن ماه 1401

  و برای دومین عکس بابام اینجا عمل کرده و سینو زیت براش زدن که برای اتاق عمل عالی باشه و خوب باشه

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 03 تیر ماه 1403

  کادر عالی

 • avatar
  bahar
  دوشنبه 14 خرداد ماه 1403

  اصلا مناسب نیست

 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 06 اردیبهشت ماه 1403

  افتظاح به تمام معنا

 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 06 اسفند ماه 1402

  منم هفته گذشته عمل توده سینه انجام دادم کسی نیست بگه بعد عمل باید چیکار کرد حتی برای دارو و قرص شوهرم چند بار رفته پیش پرستار تا با هزار تا منت یه قرص سفالکسین و ژلوفن نوشته داده افتضاح بی درو پیکر و ویرانه

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 07 اسفند ماه 1402

  از بیمارستان آموزشی درمانی دولتی چه توقعی دارید؟

 • avatar
  ۱۳۹۶
  جمعه 20 بهمن ماه 1402

  مثل همه بیمارستان ها به ویژه دولتی ،خدمات خیلی خوب نیست ،نظافت اتاق ها دیر به دیر انجام میشه پرستار ها تقریبا خوب بودن

 • avatar
  قوام الملک
  دوشنبه 16 بهمن ماه 1402

  اصلا اقدامات لازم رو انجام نمیدن هی یکی میره یکی میاد ۲۰ نفر آدم رو معاینه میکنن یکیشون هم حرف درستی نمیزنه. اگه دست خود آدم باشه نمیره واقعا.

 • avatar
  سعید
  یکشنبه 03 دی ماه 1402

  عالی

 • avatar
  وحشی تر از بافقی
  جمعه 14 مهر ماه 1402

  از یه بیمارستان دولتی با این حجم بیمار انتظار یه بیمارستان خصوصی رو نباید داشت، البته که هزینه های درمان اصلا قابل مقایسه با بخش خصوصی نیست. کسی خدمات بهتر میخواد یه صفر بزاره جلوی هزینه ها و بره خصوصی

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 08 آبان ماه 1402

  امروز ۸ آبان ۱۴۰۲ در کل توصیه میشه اگه امکانش رو دارید مریضتون رو جای دیگه ای ببرید چون به مریض رسیدگی نمیکنن، کارمندای اداری و پذیرش خیلی اذیت میکنن، پرستارا بی اعصاب و بی تفاوت، پزشکان اکثرا بی تجربه

 • avatar
  ElhamMansoorii
  یکشنبه 19 آذر ماه 1402

  سلام پرسنل به خصوص پرستار ها رفتار مناسب و محترمانه ندارن.

 • avatar
  مجتبی
  چهارشنبه 24 خرداد ماه 1402

  بیمارستان تجریش بخش رادیولوژی وپرتودرمانیش واقعا خوبه خیلی برخوردشون محترمانس و بخششم تمیزه کارکنان نظافتشون یسره درحال تمیزکردن بخشن ک ب بچه یا بیمار اسیب نزنه دکتراش و رزیدنتاشم خوبن خدایی .خسته نباشن واقعا من هم پسرم هم دخترم همینجا پرتودرمانیشون انجام دادم .از خانم دکتر حاجیان هم تشکر ک خیلی دکتر خوب و با حوصله ای هسش ✌🏼

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 28 آذر ماه 1401

  خوب‌است

 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 02 اردیبهشت ماه 1401

  باعرض سلام خسته نباشید من میخواستم ازشما رییس محترم بیمارستان تجریش تقاضا التماس کنم به پاهاتون بیوفتم دستم به دامانتون که کمکی کنید برادرم تصادف کرده الآنم جای پیدامیکنم بفرست پاهاش شکسته لگنش کشته میخوام ازشما بزرگوار یه نوبت فوری بدید بااملولانس بفرستن التماستون میکنم تمنا میکنم

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 03 دی ماه 1401

  💙💙💙💙💙💙💙

 • avatar
  yahya_miri
  پنجشنبه 28 اسفند ماه 1399

  بیمارستان شهدای تجریش که از بیمارستان های دولتی به حساب می اید از امکانات و پزشکان و پرسنل و خدمات بسیار خوبی دارا می باشد که انواع تخصص ها را نیز داراست که خود ارزش زیادی دارد


سایر بیمارستان‌های که در محدوده بیمارستان شهدای تجریش واقع شده‌اند:

 • بیمارستان غدیر
  (5.0)
  شهرداری، مینو
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 04 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمارستان شهدای تجریش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 04 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بیمارستان شهدای تجریش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمارستان شهدای تجریش ندارد.
  neshan logo