عکس بیماستان شهدای تجریش
مشاهده در نقشه نشان
category

بیماستان شهدای تجریش (محله تجریش، تهران)

بیمارستان
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شهرداری، بین مینو و بیمارستان شهدای تجریش

موقعیت بیماستان شهدای تجریش در محله تجریش تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

بیماستان شهدای تجریش (بیمارستان) در محله تجریش تهران و خیابان شهرداری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار تجریش و همچنین پاساژ قائم، سینما آستارا، کافه روحی، بستنی اکبر مشتی و رستوران روحی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز درمانی به ایستگاه مترو تجریش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شهرداری، بین مینو و بیمارستان شهدای تجریش

تلفن تماس: 02122749201

وب‌سایت رسمی: shmc.sbmu.ac.ir


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فقط خدا (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیماستان شهدای تجریش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

اورژانس بیمارستان شهدای تجریش بیمارستان

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

نظرات کاربران در مورد بیماستان شهدای تجریش

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  محسن بولدوزر علیه السلام
  سه شنبه 16 آذر ماه 1400

  بیمارستانی فوق العاده افتضاخ البته بیشتر میشه گفت آموزشگاه تا بیمارستان من پامو تو این خراب شده عمل کردم و برخورد خیلی داشتن و قبل عمل خواستن خون بگیرن و کارآموز اصلا بلد نبود و سوزن رو بد وارد کرد و نیم لیتر از من خون رفتن و همه جارو خون ورداشت و بجای اینکه به دست من برسه و کاری کنه بند بیاد رفته بود طی بیاره تمیز کنه تا کسی نفهمه گچ پامو خواستن ببرن و با دستگاه فریزشون انقدر بد بریدن و ناوارد بودن که پامو هم از چندجا برید و خون اومد و هرچقدر میگفتم لازم نیست و ما خودمون میبریم اصلا گوش نمیاد و اصرار داشت که کارشو بلده و توجیحش این بود که اومدی ارتوپدی نه زیبایی وخلاصه سرتونو درد نیارم هرسری آمپولی حالا آرامبخش یا برای غلظت خون و... تزریق میشد درد زیادی داشت که من درد پامو اصلا فراموش میکردم و همیشه جای کبودی سرنگ باقی میموند. دکتر برای من روزی چنتا آرامبخشو مورفین تجویز کرده بود که یه روز یه پرستار مرتب میزد یکی صب میزد شب نمیزد و... چندبارم اعتراض کردیم که با برخورد پرستارا مواجه شدیم و اصلا ماجرا فرق نکرد و فقط مشکلات این کشتارگاه به کارآموزهاش ختم نمیشه سرعمل من بی حسی زده بودن و صدای دکترهارو میشنیدم و چندتا دکتر سرعمل من میگفتن و میخندیدند و در حین گپ زدنشون عمل میکردن و انگار دارن سبزی پاک میکنن لپ کلام که به هیچ عنوان به این کشتارگاه مراجعه نکنید یه درد به دردهاتون اضافه میشه و خودتونو اسیرنکنید. این تجربه من بود که خواستم صادقانه بهتون بگم گول اینکه این بیمارستان بالای شهره و خوبه رو نخورید. والسلام درپناه حق یاعلی.

  8
 • avatar
  rajaee
  دوشنبه 17 خرداد ماه 1400

  بیمارستان شهدای تجریش افتضاح، کثیف و نامنظم، پرسنل بی مسئولیت، به مریض نرسیده، استاره زیاده وقربانی نکنید جونتون را...

  7
 • avatar
  امامی نژاد
  چهارشنبه 17 دی ماه 1399

  اگه مشکوک به کرونا هستید اصلا نیاید اینجا اگه مریض هم نباشید صد در صد مریض میشید

  5
 • avatar
  نوید
  سه شنبه 24 فروردین ماه 1400

  تشکر از پرسنل و کادر درمان بیمارستان شهدای تجریش این بیمارستان دکتر های خیلی خوبی داره و برخورد پرسنل با بیماران بسیار خوب است یک بیمارستان دولتی هست و هزینه ها برای بیمار به صرفه است

  4
 • avatar
  kamal
  چهارشنبه 27 مرداد ماه 1400

  جراحی سرپایی سینه انجام دادیم افتضاح به تمام معنا پس از عمل کسی راهنمایی درست حسابی، نکرد، ول کردن به امان خدا، چندین بار با رزیدنت تماس گرفتیم جواب نداد، رفتم سوپروایزر، برخورد بی ادبانه و بی مسئولیت. البته از انصاف دور نباشیم، در بخش های مختلف افرادی هم بودن که واقعا فراتر از وظیفه عمل می کردن، بخش آزمایشگاه، خانمی بودن که خیلی به ما کمک کردن همچنین بخش تحقیقات پستان هم خوب بودن در کل بسته به شانس شماست که کارتون بیافته دست کی و الا اینطور نیست که همه مثل هم باشن.

  4
 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 16 آبان ماه 1400

  به علت آموزشی بودن بیمارستان توقع زیادی برای رسیدگی نداشته باشید.ولی کارتون رو راه میندازه

  3
 • avatar
  محمد
  شنبه 20 فروردین ماه 1401

  وقعا عالیییییییییییییییییییییییی ۵ ستاره کمه باید ۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ستاره بدیم عالی

  2
 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 09 آبان ماه 1399

  عالی

  2
 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 31 شهریور ماه 1400

  عالی

  2
 • avatar
  نازنین زهرا صفری
  یکشنبه 16 بهمن ماه 1401

  و برای دومین عکس بابام اینجا عمل کرده و سینو زیت براش زدن که برای اتاق عمل عالی باشه و خوب باشه

  1
 • avatar
  جاوید سمیع زاده
  سه شنبه 22 آذر ماه 1401

  این بیماستان یکی از مزخرف ترین بیماستان ها هست

  1
 • avatar
  ➡️ Mr.Rahman ⬅️
  پنجشنبه 19 آبان ماه 1401

  مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی شهدای تجریش که پیش از انقلاب سال ۱۳۵۷ مرکز پزشکی رضا پهلوی نام داشت، از مراکز آموزشی، درمانی و پژوهشی زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی است که در میدان تجریش تهران ایران واقع شده‌است. این مرکز در گذشته، در حدود 90 سال قبل در ابتدا قبرستان بزرگ تجریش بود که در سال ۱۳۰۹ به دستور رضاشاه تبدیل به باغ و شهرداری شمیران شد و به تملک شهرداری درآمده و بعنوان بلدیه (شهرداری) شناخته شد ( به مدت حدوداً 20 سال). در سال ۱۳۴۰ با واگذاری آن به سازمان شاهنشاهی خدمات اجتماعی آن زمان، سپس به عنوان درمانگاه و مرکز واکسیناسیون، که ساختمان آن در محل غذاخوری فعلی بوده فعالیت داشته است، سپس بیمارستان در این محل با ساخت ساختمانی ۳ طبقه شروع به کار کرد. دنبال آن به ترتیب ساختمان های فعلی درمانگاه ها و پاویون پزشکان در سال 1347 و ساختمان اصلی 6 طبقه آن (ساختمان اصلی بخشها) آن در سال ۱۳۴۸ افتتاح و مرکز رسماً به نام مرکز رضا پهلوی نامگذاری شد. در سال های 1350 و 1351 سازمان مزبور به منظور اجرای طرح گسترش بیمارستان اقدام به خرید ساختمان های مسکونی جنب خیابان های دربند و حمید نموده است، اما بدلیل عدم ادامه طرح فوق در حال حاضر این زمین ها بصورت، پارکینگ، انبارها، بخش فیزیوتراپی و ساختمانهای نقلیه و اداری و مالی استفاده می گردد. کلیه املاک و ساختمان ها نیز پس از انقلاب جزء املاک دولتی شناخته شده و در تملک بیمارستان قرار گرفته است. ساختمانی که در حال حاضر بخش آسیب شناسی و واحد آموزش بیمارستان در طبقات آن مستقر است حدود سال های 54-53 با این عنوان شروع بکار کرده است و در گذشته آموزشکده بهیاری بوده است. ساختمان انکولوژی و رادیوتراپی مرکز در سال1372 تاسیس شد و در سال1376 با حمایت آقای هاشمی رفسنجانی راه اندازی و افتتاح گردید. این بیمارستان نیز از همان زمان محل استقرار مؤسسه خیریه بهنام دهش‌پور است که به کمک به بیماران سرطانی می‌پردازد.  لازم به ذکر است در ابتدا در بخش رادیوتراپی تنها کبالت درمانی انجام می گرفت. ساختمان 3 طبقه تعاونی مرکز نیز در سال 1377 احداث گردید که در حال حاضر واحد مدارک پزشکی، مرکز تحقیقات پوست، لیزر و سرطان و فروشگاه تعاونی مرکز در آن مستقر هستند.  اطلاعات کلی بیمارستان ·         مساحت کل زمین بیمارستان 70000 متر مربع و زیربنای بیمارستان 37164 متر مربع می باشد. ·         تعداد تخت مصوب:380 تخت ·         میانگین تعداد تخت فعال: 359 تخت ·         تعداد تخت اورژانس: 43 تخت ·         تعداد تخت اتاق عمل و ریکاوری: 14 اتاق عمل+ 10 ریکاوری جهت اخذ نوبت تلفنی برای درمانگاه با شماره تلفن های 4- 22749201 تماس حاصل فرمایید.  مراکز تحقیقاتی بیمارستان -          مرکز تحقیقات پوست www.dermrc.ac.ir -          مرکز تحقیقات لیزر www.lmsrc.com -          مرکز تحقیقات سرطان -          مرکز تحقیقات نروسرجری -          مرکز عالی طب توانبخشی -          مرکز تحقیقات بالینی -    مرکزتحقیقات سلامت مردان وبهداشت باروری تلفن های واحد رسیدگی به شکایات: مستقیم: 22749210 و  25719 داخلی 261 در ساعات غیر اداری با 25719 داخلی222 (کشیک اداری) و یا داخلی 217 ( دفتر پرستاری) تماس حاصل فرمایید.

  1
 • avatar
  کیان
  سه شنبه 19 بهمن ماه 1400

  از لحاظ پزشک و کادر مجرب خوب است اما بیمارستان شلوغ و پاسخگویی در آن به مراتب دچار مشکل است. به جهت کار درمان اساسی پیشنهاد نمی‌شود اما برای موارد اورژانسی قابل تحمل است

  1
 • avatar
  mhdids
  سه شنبه 07 دی ماه 1400

  بخش آکولوژی واقعا خیلی محترم و خوش برخورد بوون

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 03 دی ماه 1401

  💙💙💙💙💙💙💙

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 28 آذر ماه 1401

  خوب‌است

 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 02 اردیبهشت ماه 1401

  باعرض سلام خسته نباشید من میخواستم ازشما رییس محترم بیمارستان تجریش تقاضا التماس کنم به پاهاتون بیوفتم دستم به دامانتون که کمکی کنید برادرم تصادف کرده الآنم جای پیدامیکنم بفرست پاهاش شکسته لگنش کشته میخوام ازشما بزرگوار یه نوبت فوری بدید بااملولانس بفرستن التماستون میکنم تمنا میکنم

 • avatar
  yahya_miri
  پنجشنبه 28 اسفند ماه 1399

  بیمارستان شهدای تجریش که از بیمارستان های دولتی به حساب می اید از امکانات و پزشکان و پرسنل و خدمات بسیار خوبی دارا می باشد که انواع تخصص ها را نیز داراست که خود ارزش زیادی دارد

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بیماستان شهدای تجریش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیماستان شهدای تجریش ندارد.
neshan logo