info
عکس جانبو مسجد سید 2158
category

جانبو مسجد سید 2158 اصفهان

فروشگاه زنجیره‌ای
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی جانبو مسجد سید 2158

جانبو مسجد سید 2158 (فروشگاه زنجیره‌ای) در اصفهان و خیابان مسجد سید واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی علی قلی آقا و بازارچه علی قلی آقا و همچنین مسجد سید، بریانی اعظم، دارالقران دوره اول، پست مسجد سید و دبیرستان پسرانه دارالقرآن دوره دوم قرار گرفته است.

درباره فروشگاه جانبو مسجد سید 2158 اصفهان

فروشگاه جانبو مسجد سید 2158 اصفهان در محله علی قلی آقا شهر اصفهان، در قرار دارد. فروشگاه جانبو مسجد سید 2158 اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب محله علی قلی آقا به حساب می‌آید. فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو، فروشگاه افق کوروش و فروشگاه جانبو از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه جانبو مسجد سید 2158 اصفهان برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه جانبو مسجد سید 2158 اصفهان را انتخاب کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بوعلی قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه جانبو مسجد سید 2158 اصفهان نیز ایستگاه مترو شهدا است. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه جانبو مسجد سید 2158 اصفهان زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه جانبو مسجد سید 2158 اصفهان را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده جانبو مسجد سید 2158 واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  (5.0)
  ابن سینا، بین میدان شهدا و مدرس
 • فروشگاه افق کوروش
  (5.0)
  چهارباغ پایین، بین بازارچه حاج محمد علی 2 و میدان امام حسین
 • فروشگاه جانبو
  (2.3)
  میرداماد، بین بیست و دوم بهمن 3 و الفت
 • فروشگاه خانه و کاشانه
  (3.5)
  چهارباغ پایین، بین میدان امام حسین و کاخ
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت
  (4.3)
  شهید فروغی، آب پخشگان (2)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عبدلی (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ یکشنبه 19 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی جانبو مسجد سید 2158 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 19 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد جانبو مسجد سید 2158 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه جانبو مسجد سید 2158 ندارد.
  neshan logo