info
عکس اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران
category

اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران محله سلسبیل شمالی، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران

اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران (اداره و سازمان دولتی) در محله سلسبیل شمالی تهران و خیابان یدالله کلهر واقع شده است. این اداره یکی از پنج اداره و سازمان دولتی در محله سلسبیل شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه اقبال و پاساژ برج گردون و همچنین دندانپزشکی اندیشه، ستاد فرماندهی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، نمایندگی کد 399 مدیران خودرو mvm و cherry، کباب رضا لقمه و دبیرستان شهید امامی آل آقا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو توحید، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران واقع شده‌اند:

 • مرکز مخابرات توحید
  بزرگراه شهید چمران، میرخانی، یوسف، بین خازنی و طوسی
 • کانون مدیریت دارایی‌های فکری
  آزادی
 • سازمان تامین اجتماعی معاونت درآمد
  بزرگراه شهید چمران، نصرت غربی، بین بهمن و سمیعی فرد
 • اداره تأمین اجتماعی (ساختمان شماره 7)
  بزرگراه شهید چمران، نصرت غربی، بین بهمن و سمیعی فرد
 • ساختمان پرستاری
  توحید، طوسی، بین اسکندری و یوسف
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران ندارد.
  neshan logo