عکس کافی نت گلد
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

کافی نت گلد (محله قلمستان، کرج)

کافی‌نت
استان البرز کرج استان البرز، کرج

موقعیت کافی نت گلد در محله قلمستان کرج را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در کرج را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

کافی نت گلد (کافی‌نت) در محله قلمستان کرج و بلوار امامزاده حسن واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری میلاد و همچنین درمانگاه شبانه روزی کوروش، مرکز تخصصی پایش طب کار البرز، بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه مصباح کرج، کدچورگی و فروشگاه ایساکو دلیران قرار گرفته است.


سایر کافی‌نت‌های که در محدوده کافی نت گلد واقع شده‌اند:

 • کافی نت پارسیا
  (5.0)
 • کافی نت تکنو پلاس
  (5.0)
  بلوار هفت تیر، شریفی، بین میرزاپور و ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهرداد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافی نت گلد کرج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  کافی نت گلد کافی نت

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافی نت گلد کرج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافی نت گلد کرج ندارد.