info
عکس ایستگاه اتوبوس زاینده رود
category

ایستگاه اتوبوس زاینده رود (محله ونک، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس زاینده رود

موقعیت ایستگاه اتوبوس زاینده رود در محله ونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس زاینده رود (ایستگاه اتوبوس) در محله ونک تهران و خیابان شیرازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آیینه ونک و همچنین بستنی منصور، سوشی بار آووکادو، دانشگاه خاتم، شباویز پرواز اریا و دوبیسل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس زاینده رود

ایستگاه اتوبوس زاینده رود در شهر تهران، محله ونک و خیابان شیرازی قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ملاصدرا، شیرازی، نرسیده به زاینده رود بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس زاینده رود عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

تاکسی سرویس پروما برزیل هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس زاینده رود مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده زاینده رود واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان ونک
  ولیعصر، بین بیستم و میدان ونک
 • ایستگاه اتوبوس میدان شیخ بهائی
  میدان شیخ بهایی
 • ایستگاه اتوبوس چمران
  ملاصدرا، بعد از گلشن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس زاینده رود اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس زاینده رود در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس زاینده رود ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، ملاصدرا، شیرازی، نرسیده به زاینده رود
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo