info
عکس ایستگاه اتوبوس شهروند فرمانیه
category

ایستگاه اتوبوس شهروند فرمانیه محله نیاوران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهروند فرمانیه

ایستگاه اتوبوس شهروند فرمانیه (ایستگاه اتوبوس) در محله نیاوران تهران و خیابان لواسانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله نیاوران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید سانا و همچنین آیلتس تهران، میدان میوه و تره بار لواسانی، گالری راه ابریشم، مجتمع فرمانیه و آکادمی کنکور دخترانه آینده برتر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهروند فرمانیه تهران

ایستگاه اتوبوس شهروند فرمانیه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله نیاوران قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به لواسانی، بین صادقی و آقایی بروید. ایستگاه اتوبوس شهروند فرمانیه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس هدف را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهروند فرمانیه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهروند فرمانیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه یاسر
  باهنر، بین راد و یاسر
 • ایستگاه اتوبوس باغ نظر
  عمار، لواسانی، بین حسینی و حوری
 • ایستگاه اتوبوس عمار
  عمار، بین آذرمند و صالحی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهروند فرمانیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهروند فرمانیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهروند فرمانیه ندارد.
  neshan logo