info
عکس ایستگاه اتوبوس آمار
category

ایستگاه اتوبوس آمار محله فاطمی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آمار

ایستگاه اتوبوس آمار (ایستگاه اتوبوس) در محله فاطمی تهران و خیابان دکتر فاطمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه مهدی اخوان ثالث و پارسه برد و همچنین شرکت علم و صنعت، نمایندگی ایران خودرو 1135، داروخانه دکتر زهرا توفیقی، شرکت نفت و گاز پارس و خانه کباب درین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آمار تهران

ایستگاه اتوبوس آمار تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله فاطمی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس دکتر فاطمی، بین پروین اعتصامی و رهی معیری است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آمار تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو کارگر نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی کمان سرویس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آمار تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آمار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان شریعتی
  کارگر شمالی، بین کاظمیان و شکرالله
 • ایستگاه اتوبوس اتکا
  کارگر شمالی، بین فردوسی و مصری
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
  بلوار کشاورز، بین فلسطین و طوس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آمار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آمار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آمار ندارد.
  neshan logo