info
عکس آژانس دارکوب
category

آژانس دارکوب محله عباس آباد - اندیشه، تهران

درباره‌ی آژانس دارکوب

آژانس دارکوب (تاکسی تلفنی) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان خوشنودی واقع شده است. این آژانس یکی از هشت تاکسی تلفنی در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مادران و پاساژ سهیل و همچنین پمپ بنزین اختصاصی 133 سهروردی، فناوری اطلاعات پارمیس، قنادی ناتلی، اتوسرویس ارمغان و خدمات فنی اتومبیل ارمغان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این آژانس به ایستگاه مترو سهروردی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده آژانس دارکوب واقع شده‌اند:

 • اطلس
  سهروردی شمالی، هویزه، بین یوسفی و مرغاب
 • تاکسی نادر
  (3.0)
  مفتح شمالی، آرام، زیرک زاده، بین ملایری پور و اسفندیاری
 • تاکسی سرویس مرکوری (کد 150)
  (4.0)
  بهشتی، صابونچی، بین قنبرزاده 10 و هشتم
 • تاکسی سرویس امپریال
  (4.3)
  مفتح شمالی، دهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس دارکوب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس دارکوب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس دارکوب ندارد.
  neshan logo