عکس ایستگاه اتوبوس ناهید
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ناهید (محله جردن - پارک ملت، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، نلسون ماندلا (جردن)، بین ناهید و نیلوفر

موقعیت ایستگاه اتوبوس ناهید در محله جردن - پارک ملت تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ناهید (ایستگاه اتوبوس) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان نلسون ماندلا (جردن) واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی تندیس و مرکز خرید گلشهر و همچنین رستوران ریحون، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، کوکی باکس، فست فود باگت و فراکارانت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ناهید

ایستگاه اتوبوس ناهید در شهر تهران، محله جردن - پارک ملت و خیابان نلسون ماندلا (جردن) قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در نلسون ماندلا (جردن)، بین ناهید و نیلوفر قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس ناهید محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی برون شهری مسرور هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ناهید و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، نلسون ماندلا (جردن)، بین ناهید و نیلوفر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ناهید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خبرنگاران
  ولیعصر، بین روانپور و حنانه
 • ایستگاه اتوبوس پارک ملت
  ولیعصر، بین انصاری و سلطانی
 • ایستگاه اتوبوس ظفر
  بزرگراه مدرس، نزدیک به تقاطع وحید دستگردی - ظفر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ناهید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ناهید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ناهید ندارد.
  neshan logo