info
عکس هایپر مارکت سنتر
category

هایپر مارکت سنتر محله چاه قبله، یزد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی هایپر مارکت سنتر

هایپر مارکت سنتر (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله چاه قبله یزد و خیابان شهید عابدی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از سه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله چاه قبله یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه افق کوروش، فروشگاه مرکزی تعاونی مصرف کارکنان فولاد آلیاژی ایران، کانون آگهی و تبلیغات همتا، خدمات اتومبیل میلاد و شرکت مهندسین نگار قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده هایپر مارکت سنتر واقع شده‌اند:

 • بهراد مارکت
  کوثر، وحدت، شاهچراغ، خیابان مرحوم آذر یزدی، بین نیایش و بید سوخته
 • سوپر مارکت اخراجی ها
  باهنر، بیستم
 • سوپر مارکت فاطمیه
  بلوار ولیعصر، کوچه یکم، شهید لوک زاده
 • سوپر آفتاب
  شهید صدوقی جنوبی، صدوقی23
 • هایپر مارکت
  شهید صدوقی جنوبی، بین صدوقی 15 و شهید وطن خواه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 88 (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هایپر مارکت سنتر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هایپر مارکت سنتر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هایپر مارکت سنتر ندارد.
  neshan logo