عکس ایستگاه اتوبوس ناطقی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ناطقی (محله کوثر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شوش، بین ناطقی و شجاعی

موقعیت ایستگاه اتوبوس ناطقی در محله کوثر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ناطقی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوثر تهران و خیابان شوش واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله کوثر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد روحانی، بریانی اصفهان در تهران، رنگ فروشی واحدی، صافکاری و نقاشی اتومبیل صابری و ارزانسرای غنی زاده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ناطقی

ایستگاه اتوبوس ناطقی در شهر تهران، محله کوثر و خیابان شوش قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شوش، بین ناطقی و شجاعی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ناطقی عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهید رضایی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید آژانس شهرام را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ناطقی، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شوش، بین ناطقی و شجاعی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ناطقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهدیه
  فدائیان اسلام، نرسیده به عابدینی
 • ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی
  قیام، بین بزازها و معتمد رضایی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای منصور
  بزرگراه بعثت، 17 شهریور، بین گلستانیان و براتی
 • ایستگاه اتوبوس سینما پیوند
  خاوران، بین سمنان و مشهد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ناطقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ناطقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ناطقی ندارد.
  neshan logo