info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه یاس ششم
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه یاس ششم (محله گلستان، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه یاس ششم

ایستگاه اتوبوس مدرسه یاس ششم (ایستگاه اتوبوس) در محله گلستان تهران و خیابان سی و پنج متری گلها واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و نه ایستگاه اتوبوس در محله گلستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیرینی پدیده غرب، تشک زنیت، اسکچرز شهرک گلستان، آجیل و خشکبار پدیده غرب و کباب سرای دنج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه یاس ششم تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه یاس ششم تهران در شهر تهران، محله گلستان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در هوانیروز، سی و پنج متری گلها، بین یاس پنجم و یاس ششم قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه یاس ششم تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاپ تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه یاس ششم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه یاس ششم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک نیروی انتظامی
  جدی اردبیلی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک یاس
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، شهید علیمرادی، بیگدلی
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم انتظامی
  جدی اردبیلی
 • ایستگاه اتوبوس پل آزادگان
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، بلوار شهرکرد، گلبانگ، زیبادشت
 • ایستگاه اتوبوس بنفشه دوازده
  زینعلی، بین بنفشه یازدهم و بنفشه دوازدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه یاس ششم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه یاس ششم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه یاس ششم ندارد.
  location استان تهران، تهران، هوانیروز، سی و پنج متری گلها، بین یاس پنجم و یاس ششم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo