عکس خانه موزه شهید مهدی پور
category

خانه موزه شهید مهدی پور (محله زیبادشت، تهران)

موزه
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، حسن يزداني، چشمه شرقی، نرگس شرقی

موقعیت خانه موزه شهید مهدی پور در محله زیبادشت تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

خانه موزه شهید مهدی پور (موزه) در محله زیبادشت تهران و خیابان نرگس غربی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اعصاب و روان ایرانیان و پادیر 1 و همچنین مسجد قائم المهدی، کترینگ آناهید، خشکشویی چشمه، شرکت آسانسور زنجان وی و پوشاک کودک و نوجوان شکوه زندگی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، حسن يزداني، چشمه شرقی، نرگس شرقی

تلفن تماس: 02144725737

ساعت کاری خانه موزه شهید مهدی پور

  • شنبه09:00 - 17:00
  • یک‌شنبه09:00 - 17:00
  • دوشنبه09:00 - 17:00
  • سه‌شنبه09:00 - 17:00
  • چهارشنبه09:00 - 17:00
  • پنج‌شنبه09:00 - 13:00
  • جمعهتعطیل است

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Labkhaandekhoda (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خانه موزه شهید مهدی پور تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

تاریخی جاهای مکان محل های موزه جاذبه دیدنی گردشگری توریستی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد خانه موزه شهید مهدی پور تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خانه موزه شهید مهدی پور تهران ندارد.