info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی (تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی

ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی (ایستگاه اتوبوس) در ری و خیابان احمد قمی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی سرگرمی خانواده، حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)، بیمارستان آستان حضرت عبدالعظیم (ع)، موزه عبدالعظیم حسنی و بازار قدیم شهر ری و همچنین فست‌فود استار نایت، داروخانه دکتر محمدپور، امام زادگان علی و قاسم (ع)، مرکز روزانه آموزشی و توانبخشی اتیسم نویان شهرری و داروخانه محمدپور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی تهران

ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله هاشم آباد پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس احمد قمی، تقاطع جانبازان است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

آژانس ارکیده هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهید قشقایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه قلمچی
  فدائیان اسلام، بین پیلغوش و شیخ اکبری
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهرری
  فدائیان اسلام، بین پیلغوش و شیخ اکبری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی ندارد.
  neshan logo