عکس موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران
category

موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران (محله ونک، تهران)

موزه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، نلسون ماندلا (جردن)، شریفی

موقعیت موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران در محله ونک تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران (موزه) در محله ونک تهران و خیابان شریفی واقع شده است. این مکان یکی از سه موزه در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید هاشمی نژاد، موزه پول و مجتمع کامپیوتر پایتخت و همچنین رستوران دریایی ورسای، دکتر عباس بهراد متخصص ارتوپدی، داروخانه جهان کودک، AriaMedTour و آژانس هواپیمایی ستاره ونک قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، نلسون ماندلا (جردن)، شریفی


سایر موزه‌ها که در محدوده موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران واقع شده‌اند:

 • موزه پول
  (4.0)
  بلوار میرداماد، دفینه
 • موزه هنر جهان
  (5.0)
  بلوار میرداماد، دفینه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ،شاهرخ (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  تاریخی جاهای مکان محل های موزه جاذبه دیدنی گردشگری توریستی

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران

  • avatar
   کاربر نشان (شهریار سطح ۴) سه شنبه 03 خرداد ماه 1401

   بی نقص

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران تهران ندارد.