عکس ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی (محله ریاضی یزدی، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلوار شهید قندی، بعد از بلوار ابن سینا

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی در محله ریاضی یزدی یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی (ایستگاه اتوبوس) در محله ریاضی یزدی یزد و بلوار شهید قندی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله ریاضی یزدی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید صدوقی و مرکز خرید آریا و همچنین یزد شیک سوییت، کافه رستوران ناپلازا، داروخانه دکتر فخرالدینی، سالن زیبایی الهام خدمتگزار (گروه زیبایی الی) و مطب دکتر محسن گوهری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی است که در محله ریاضی یزدی بلوار شهید قندی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شهید قندی، بعد از بلوار ابن سینا بروید. ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس شبانه روزی سفیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بلوار شهید قندی، بعد از بلوار ابن سینا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان ریاضی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع سیدالشهدا
  بلوار پاسداران، بین کوچه 36 و 38
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی
  بلوار صیاد شیرازی، نرسیده به شهید عبدالرضا رضایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی ندارد.
  neshan logo