عکس ایستگاه اتوبوس مترو تجریش
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مترو تجریش (محله تجریش، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شهرداری، بین شهرستانی و شیخی

موقعیت ایستگاه اتوبوس مترو تجریش در محله تجریش تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مترو تجریش (ایستگاه اتوبوس) در محله تجریش تهران و خیابان شهرداری واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله تجریش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیماستان شهدای تجریش و بازار تجریش و همچنین ایستگاه تاکسی چهارراه پاسداران، بستنی اکبر مشتی، هایدا، نان سحر و ساندویچی خانلری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو تجریش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو تجریش

ایستگاه اتوبوس مترو تجریش در شهر تهران، محله تجریش و خیابان شهرداری قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهرداری، بین شهرستانی و شیخی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مترو تجریش عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو تجریش قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شهرداری، بین شهرستانی و شیخی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو تجریش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کاظمی
  ولیعصر، بین سلمک و افراز
 • ایستگاه اتوبوس سه راه نیاوران
  باهنر، بین مدرسه و نخعی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش میدان راه آهن
  ولیعصر، بین دکتر بهمن و میدان تجریش
 • ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش تخلیه
  ولیعصر، بین دکتر بهمن و میدان تجریش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو تجریش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو تجریش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو تجریش ندارد.
  neshan logo