info
عکس شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد
category

شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد محله جوانمرد قصاب، ری

بانک

درباره‌ی شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد

شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد (بانک) در محله جوانمرد قصاب ری و بلوار دستواره واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چهارشنبه بازار و همچنین ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، پارک شاه عبدالعظیم (ره)، سرویس بهداشتی ایستگاه جوانمرد قصاب، پارکینگ و پایانه تاکسیرانی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد ری

آدرس بانک شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد ری، شهر ری، محله جوانمرد قصاب، است. بانک شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد ری یکی از بانک‌های خوب محله جوانمرد قصاب است که خدمات موردنیاز شما را ارائه می‌دهد. بانک تجارت، بانک صادرات و بانک مسکن-میدان نماز از جمله بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. شما می‌توانید از خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد ری برویم؟

برای رفتن به این بانک می‌توانید از وسایل حمل‌ونقل عمومی کمک بگیرید. ایستگاه مترو جوانمرد قصاب نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این بانک است. ایستگاه اتوبوسی که در نزدیکی بانک شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد ری قرار دارد، ایستگاه اتوبوس الهیه است.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. شما می‌توانید آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس، مترو، با خودرو شخصی و مسیر پیاده را از روی این اپلیکیشن پیدا کنید و از نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک باخبر شوید. به یاد داشته باشید اگر برای انجام کاری به بانک شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد ری مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

ما در ادامه، برای راحتی شما اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد ری را قرار داده‌ایم. بانک‌ها و خودپردازهای دیگری هم در محدوده این بانک قرار دارند که در ادامه تعدادی از آن‌ها را می‌بینید.
نظرات کاربران در مورد شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  فرهاد میرزایی
  دوشنبه 14 خرداد ماه 1403

  افتتاح حساب . کارت هدیه . کارت هواداری. پرسپولیس کارت استقلال کارت ،وجه نقد . شارژ . انتقال وجه . پایا . سپرده . صندوق های سرمایه گذاری پرداخت قبوض و .... ساعت کاری روزهای عادی ۷:۳۰ الی ۲۲ . در روزهای تعطیل رسمی ۱۰ صبح الی ۲۱ سامانه بانک شهر ۰۲۱۸۶۵۵


سایر بانک‌های که در محدوده شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد واقع شده‌اند:

 • بانک تجارت
  (5.0)
  بلوار سیزده آبان، محمد حسین جمشیدی، فاتحی پیکانی
 • بانک صادرات
  (5.0)
  بلوار سیزده آبان، محمد حسین جمشیدی، فاتحی پیکانی
 • بانک مسکن-میدان نماز
  (3.6)
  کمیل، سالاری، توکلی راد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرهاد میرزایی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 14 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 14 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد ندارد.
  location استان تهران، ری، بلوار دستواره
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد

  شنبه 07:30 تا 22:00
  یک‌شنبه 07:30 تا 22:00
  دوشنبه 07:30 تا 22:00
  سه‌شنبه 07:30 تا 22:00
  چهارشنبه 07:30 تا 22:00
  پنج‌شنبه 07:30 تا 22:00
  جمعه 10:00 تا 21:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo