عکس شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد
category

شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد (محله جوانمرد قصاب، تهران)

بانک
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار دستواره

موقعیت شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد در محله جوانمرد قصاب تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد (بانک) در محله جوانمرد قصاب ری و بلوار دستواره واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، سرویس بهداشتی ایستگاه جوانمرد قصاب، پارکینگ، جاکلیدی سیلیکونی و کارگاه ابزار سنگ کاری نمونه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار دستواره


سایر بانک‌های که در محدوده شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد واقع شده‌اند:

 • بانک مسکن-میدان نماز
  (3.8)
  کمیل، سالاری، توکلی راد
 • بانک صادرات
  (4.8)
  بزرگراه شهید رجایی، خلفی
 • بانک تجارت
  (3.5)
  بلوار سیزده آبان، محمد حسین جمشیدی، فاتحی پیکانی
 • بانک صادرات
  (5.0)
  بلوار سیزده آبان، محمد حسین جمشیدی، فاتحی پیکانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرهاد میرزایی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شهرنت بانک شهر بانک خودپرداز

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد تهران ندارد.