info
عکس آبمیوه لیان
category

آبمیوه لیان محله خواجه نظام، تهران

بستنی و آبمیوه فروشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آبمیوه لیان

این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

آبمیوه لیان (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله خواجه نظام تهران و خیابان شیخ صفی واقع شده است. این مکان یکی از دو آبمیوه و بستنی در محله خواجه نظام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و فروش تاکسی و همچنین سوپر مارکت شبانه روزی مهران، لوله بازکنی شبانه روزی الوند، فلافل جزیره، داروخانه شبانه روزی دکتر واعظ زاده و کلانتری 106 نامجو قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 06 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آبمیوه لیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 06 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد آبمیوه لیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آبمیوه لیان ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، باباخانلو، شیخ صفی، بین میدان نامجو و علی مقسمی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo