info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله سعیدی
category

ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله سعیدی محله دولاب، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله سعیدی

ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله سعیدی (ایستگاه اتوبوس) در محله دولاب تهران و میدان آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله دولاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نور و همچنین بستنی مجید، مسجد مهدیه، بوستان آیت الله سعیدی، فرآورده های گوشتی راک و تعمیرگاه موتور سیکلت دستان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو چهل تن دولاب (بزرگراه شهید محلاتی)، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله سعیدی تهران

در شهر تهران، محله دولاب ، ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله سعیدی تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس امام علی، تکیه اکبرآبادی، میدان آیت الله سعیدی است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله سعیدی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو چهل تن دولاب (بزرگراه شهید محلاتی) قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید آژانس میلاد را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله سعیدی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان آیت الله سعیدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آب موتور
  بزرگراه امام علی، پاسدار گمنام
 • ایستگاه اتوبوس فاطمیه
  بزرگراه امام علی، گل شناس، میرهاشمی (میثم)، بین عسگری و هجرت
 • ایستگاه اتوبوس پارک ابیانه
  بزرگراه امام علی، بین قرایی و سنجابی
 • ایستگاه اتوبوس اصفهانک
  بزرگراه محلاتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ شنبه 04 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله سعیدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 04 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله سعیدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله سعیدی ندارد.
  neshan logo