عکس ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت (محله افسریه شمالی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، محمد باقرتوکلی، توکلی، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین توکلی و اسدیان

موقعیت ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت در محله افسریه شمالی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت (ایستگاه اتوبوس) در محله افسریه شمالی تهران و خیابان 15 متری یکم (علیرضایی) واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مروارید و همچنین داروخانه شبانه روزی شیوا شهبازی، شرکت پیام همشهری، اداره گاز منطقه 7 تهران، آکواریوم پرنس و رادیولوژی دهان و فک و صورت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت

ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله افسریه شمالی خیابان 15 متری یکم (علیرضایی) قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه بسیج، محمد باقرتوکلی، توکلی، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین توکلی و اسدیان بروید. ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس پیمان قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، محمد باقرتوکلی، توکلی، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین توکلی و اسدیان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان بیست و هفت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل ششم
  بلوار ابوذر، بقایی
 • ایستگاه اتوبوس خیابان چها و سه
  بزرگراه بسیج، حقیقت، 15 متری دوم (فخارنیا)، بین صادقی و حقیقت
 • ایستگاه اتوبوس بیست متری
  بزرگراه بسیج، عبدالحمید شاطر نیا، شاطرنیا، بلوار نیکوعمل، بین بازدار و بیست متری افسریه
 • ایستگاه اتوبوس زنبق
  بزرگراه بسیج، حقیقت، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین اسرافیلی و حقیقت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت ندارد.
  neshan logo