info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت
category

ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت محله افسریه شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت

ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت (ایستگاه اتوبوس) در محله افسریه شمالی تهران و خیابان پانزده متری یکم (علیرضایی) واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مروارید و همچنین داروخانه شبانه روزی شیوا شهبازی، شرکت پیام همشهری، آکواریوم پرنس، اداره گاز منطقه 7 تهران و رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر عزیزی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت تهران

ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله افسریه شمالی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه بسیج، توکلی - بیست و هفتم، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین میراسماعیلي و اسدیان بروید. ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی زمزم تاکسی قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان بیست و هفت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل ششم
  بلوار ابوذر، بقایی، بین فاضل بجستانی و بهشتی
 • ایستگاه اتوبوس خیابان چها و سه
  بزرگراه بسیج، حقیقت، 15 متری دوم (فخارنیا)، بین صادقی و حقیقت
 • ایستگاه اتوبوس بیست متری
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بلوار نیکوعمل، بین بازدار و کنگاوری
 • ایستگاه اتوبوس زنبق
  بزرگراه بسیج، حقیقت، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین اسرافیلی و حقیقت
 • ایستگاه اتوبوس اردیبهشت
  بزرگراه بسیج، بهمن آبادی - بیست و دوم، بلوار نیکوعمل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، توکلی - بیست و هفتم، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین میراسماعیلي و اسدیان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo