info
عکس ایستگاه اتوبوس جلال
category

ایستگاه اتوبوس جلال محله ستارخان - آلستوم، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جلال

ایستگاه اتوبوس جلال (ایستگاه اتوبوس) در محله ستارخان - آلستوم تهران و بزرگراه جلال آل احمد واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله ستارخان - آلستوم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گروه املاک آسمان، شرکت رکورد، فروشگاه ایرانیان، ارژن چوب و باشگاه بدنسازی بانوان جبلی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جلال تهران

ایستگاه اتوبوس جلال تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ستارخان - آلستوم قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه جلال آل احمد، بعد از آریا فر می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس جلال تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو مرزداران نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین آژانس اتومبیل تک تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس جلال تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جلال واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پاس فرهنگیان
  مرزداران، بین 25متری آزمایش و اطاعتی
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  ستارخان، خسرو شمالی
 • ایستگاه اتوبوس پست گاز
  بزرگراه جلال آل احمد
 • ایستگاه اتوبوس ژاندارمری
  مرزداران، نارون، زاگرس شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جلال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جلال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جلال ندارد.
  neshan logo