info
عکس فروشگاه سورنا
category

فروشگاه سورنا محله چیذر، تهران

فروشگاه مواد غذایی
5.0
1 رای

درباره‌ی فروشگاه سورنا

فروشگاه سورنا (فروشگاه مواد غذایی) در محله چیذر تهران و خیابان هاشمی علیا واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه مواد غذایی در محله چیذر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان توانبخشی رفیده، موزه آثار شهدا و مرکز خرید قیطریه و همچنین فروشگاه شهروند، رستوران لومنز، مزرعه طلایی، مسجد قائم چیذر و حوزه علمیه قائم (عج) چیذر قرار گرفته است.

درباره فروشگاه سورنا تهران

فروشگاه سورنا تهران در محله چیذر شهر تهران، در قرار دارد. فروشگاه سورنا تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله چیذر به شمار می‌رود. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به سوپر سما، فروشگاه غزال و بریزان مارکت اشاره کرد.

چطور به فروشگاه سورنا تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه سورنا تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بهزاد قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه سورنا تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. اگر از فروشگاه سورنا تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه سورنا واقع شده‌اند:

 • سوپر سما
  بزرگراه صدر، بهار شمالی، پورحیدری غربی، صفا
 • فروشگاه غزال
  (2.0)
  بزرگراه صدر، دیباجی جنوبی، بین بختیاری و رعنا
 • بریزان مارکت
  (5.0)
  لواسانی، فربین، بین دژم جو و هوشمند
 • برنج فروشی امیر
  (4.0)
  اندرزگو، صالحی جنوبي، میدان آذر فر
 • کسری مارکت
  (4.5)
  اندرزگو، سلیمانی شرقی، بین وصالی و نامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 08 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه سورنا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 08 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه سورنا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه سورنا ندارد.
  neshan logo