info
عکس ایستگاه اتوبوس داروخانه دی
category

ایستگاه اتوبوس داروخانه دی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس داروخانه دی

ایستگاه اتوبوس داروخانه دی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان ارشاد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند میدان جلفا، موزه ارمنیان جلفای اصفهان و مجتمع تجاری جلفا و همچنین مرکز مشاوره توحید، رستوران ایتالیایی نیوشا، دامپزشکی مهرگان، گالری لوازم آرایشی زمرد و داروخانه دی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس داروخانه دی اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس داروخانه دی اصفهان است که در محله جلفا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در توحید میانی، ارشاد قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس داروخانه دی اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شریعتی است. همچنین تاکسی تلفنی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس داروخانه دی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده داروخانه دی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل فلزی
  بوستان سعدی
 • ایستگاه اتوبوس دکتر شریعتی
  چهار باغ بالا، بین ناز و شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی
  نظر غربی، بین حافظ و سیروس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس داروخانه دی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس داروخانه دی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس داروخانه دی ندارد.
  neshan logo