info
عکس ایستگاه اتوبوس صدا و سیما
category

ایستگاه اتوبوس صدا و سیما اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صدا و سیما

ایستگاه اتوبوس صدا و سیما (ایستگاه اتوبوس) در اراک و بلوار منابع طبیعی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی صدا و سیمای استان مرکزی (اراک)، پارک آلومینیوم سازی، ایستگاه اتوبوس صدا و سیما، درب ورودی سازمان صداوسیما و زمین بازی کودکان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صدا و سیما اراک

ایستگاه اتوبوس صدا و سیما اراک در شهر اراک، محله شهرک فاطمیه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار منابع طبیعی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس صدا و سیما اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس صدا و سیما اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صدا و سیما واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه خمین
  بلوار خمین، بعد از میدان امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس آلومینیوم سازی
  امام رضا، بلوار منابع طبیعی
 • ایستگاه اتوبوس آلومینیوم
  بلوار منابع طبیعی
 • ایستگاه اتوبوس نمایشگاه
  بلوار منابع طبیعی
 • ایستگاه اتوبوس خروجی صنعتی
  بلوار منابع طبیعی، بعد از شهرک صنعتی شماره یک اراک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صدا و سیما اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صدا و سیما در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صدا و سیما ندارد.
  neshan logo