info
عکس دفتر پیشخوان اقدسیه
category

دفتر پیشخوان اقدسیه محله کاشانک، تهران

دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دفتر پیشخوان اقدسیه

دفتر پیشخوان اقدسیه (دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک) در محله کاشانک تهران و خیابان موحد دانش (اقدسیه) واقع شده است. این دفتر یکی از چهار دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه نقشه تهران و برج اقدسیه و همچنین رستوران اقدسیه، باشگاه تشریفات اقدسیه، حلیم صبا، بستنی عمو حسین و فست فود هایدا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این دفتر به ایستگاه مترو اقدسیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر دفاتر پیشخوان دولت و خدمات الکترونیک که در محدوده دفتر پیشخوان اقدسیه واقع شده‌اند:

 • دفتر پیشخوان دولت
  (4.0)
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، بین طاهری و مسجد جامع
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر پیشخوان اقدسیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد دفتر پیشخوان اقدسیه

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کچل
   شنبه 29 آذر ماه 1399

   درحال بازسازی هست و تعطیل .

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر پیشخوان اقدسیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر پیشخوان اقدسیه ندارد.
  neshan logo