info
عکس انجمن صنفی تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی و آزمایشگاهی
category

انجمن صنفی تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی و آزمایشگاهی محله یوسف آباد، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی انجمن صنفی تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی و آزمایشگاهی

انجمن صنفی تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی و آزمایشگاهی (اداره و سازمان دولتی) در محله یوسف آباد تهران و خیابان بهمن بیگی، شرق واقع شده است. این اداره یکی از سی اداره و سازمان دولتی در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آ اس پ و همچنین مرکز باروری و درمان ناباروری مام، دبیرستان دوره اول فرزانگان 1، پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، دکتر رضا نصر و باشگاه تناسب اندام آرون قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد انجمن صنفی تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی و آزمایشگاهی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  اصغریان
  یکشنبه 05 اردیبهشت ماه 1400

  خیلی خوب ادم رو راهنمایی میکنن و بسیار با تجربه و حرفه ای هستن. موفق باشید


سایر مراکز دولتی که در محدوده انجمن صنفی تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی و آزمایشگاهی واقع شده‌اند:

 • پست برق شیخ بهایی
  شیخ بهائی، همت
 • اداره برق منطقه 6
  اسدآبادی، لاله
 • سازمان روانشناسی
  بزرگراه کردستان، چهل و هفتم، جهان آرا، چهل و ششم
 • شرکت توسعه ایرانگردی و جهانگردی
  ولیعصر، پله هفتم
 • شرکت پتروشیمی اروند
  همت، پل توانیر، جهان آرا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط هیلدا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی انجمن صنفی تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی و آزمایشگاهی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد انجمن صنفی تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی و آزمایشگاهی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه انجمن صنفی تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی و آزمایشگاهی ندارد.
  neshan logo