info
عکس ایستگاه اتوبوس بسیج
category

ایستگاه اتوبوس بسیج محله شاهزاده ابراهیم، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بسیج

ایستگاه اتوبوس بسیج (ایستگاه اتوبوس) در محله شاهزاده ابراهیم اصفهان و خیابان شمس آبادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شاهزاده ابراهیم اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان عیسی ابن مریم، موزه ملی هنرهای اصفهان و مرکز خرید افتخار و همچنین سینما ساحل، هنرستان فنی ماندگار ابوذر، ایستگاه دوچرخه، موزه شهدا و مجتمع تجاری ثریا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بسیج اصفهان

در شهر اصفهان، محله شاهزاده ابراهیم ، ایستگاه اتوبوس بسیج اصفهان قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شمس آبادی، بین معتمد و حاج کوکب بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بسیج اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو سی و سه پل در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی طیب قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بسیج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک شهید رجایی
  باغ گلدسته، بین میدان امام حسین و هشت بهشت
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه خلجا
  شیخ بهایی، بین آذر و جدی
 • ایستگاه اتوبوس پل فردوسی
  آیینه خانه
 • ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی
  آذر، شیخ بهایی، بین خلجا و خط ویژه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بسیج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بسیج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بسیج ندارد.
  neshan logo