info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع ميلاد
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع ميلاد محله شریعتی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع ميلاد

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مجتمع ميلاد (ایستگاه اتوبوس) در محله شریعتی اراک و خیابان جماران واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شریعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا سارا، فروشگاه شهر، بانک ملی، کارواش شهر و رستوران پیاتزا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع ميلاد اراک

در شهر اراک، محله شهرک ولیعصر ، ایستگاه اتوبوس مجتمع ميلاد اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی، جماران، بین بیگی و گلستان 2 قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مجتمع ميلاد اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

آژانس موعود هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مجتمع ميلاد اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 18 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع ميلاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 18 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع ميلاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع ميلاد ندارد.
location استان مرکزی، اراک، شریعتی، جماران، بین بیگی و گلستان 2
ثبت نظر و تصویر
neshan logo