info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای هنرستان
category

ایستگاه اتوبوس انتهای هنرستان محله شهرک علی ابن ابی طالب(ع)، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای هنرستان

ایستگاه اتوبوس انتهای هنرستان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک علی ابن ابی طالب(ع) اراک و خیابان خاتم الانبیا، هنرستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله شهرک علی ابن ابی طالب(ع) اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین و گازوئیل صدف، حسینیه امام حسن مجتبی و آتلیه رویای شیشه ای قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای هنرستان اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس انتهای هنرستان اراک است که در محله شهرک علی ابن ابی طالب(ع) قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در خاتم الانبیا، هنرستان قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس انتهای هنرستان اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس کاظمی واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس انتهای هنرستان اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای هنرستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اسدی
  خاتم الانبیا، قیام، بین مصطفی خمینی و گلها
 • ایستگاه اتوبوس میدان واشقانی
  کوروش
 • ایستگاه اتوبوس عدالت
  کوروش، عدالت
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه فوتبال
  چهار راه فوتبال، مالک اشتر
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه فوتبال
  چهار راه فوتبال، مالک اشتر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای هنرستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای هنرستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای هنرستان ندارد.
  neshan logo