info
عکس ایستگاه اتوبوس ایرانشناسی
category

ایستگاه اتوبوس ایرانشناسی محله امیرآباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ایرانشناسی

ایستگاه اتوبوس ایرانشناسی (ایستگاه اتوبوس) در محله امیرآباد تهران و خیابان شیخ بهائی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله امیرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آ اس پ و همچنین آسفالت توس، پارکینگ مهمان آ اس پ، پارک مینو، برج میلنیوم و گل فروشی گل آوا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایرانشناسی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس ایرانشناسی تهران است که در محله امیرآباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شیخ بهائی، نرسیده به ایرانشناسی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ایرانشناسی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی سرویس، بیمارستان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ایرانشناسی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایرانشناسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هفتم
  بزرگراه کردستان، شصت و هشتم، اسدآبادی، بین چهل و نهم و قاسمی
 • ایستگاه اتوبوس پل کردستان
  بزرگراه شهید همت
 • ایستگاه اتوبوس چهارفصل
  بزرگراه کردستان، بهمن بیگی، اسدآبادی، بین رز و شصتم
 • ایستگاه اتوبوس انتهای کارگر
  کارگر شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ایرانشناسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ایرانشناسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ایرانشناسی ندارد.
  neshan logo