info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب محله جردن - پارک ملت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب

ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب (ایستگاه اتوبوس) در محله جردن - پارک ملت تهران و بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان خاتم الانبیا و همچنین پارکینگ خصوصی نیایش، دکتر بهنام اوحدی روانپزشک، کلینیک حیوانات خانگی دکتر افروزی، دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه شهید بهشتی و پرشین پارس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب تهران

در شهر تهران، محله جردن - پارک ملت ، ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس فدک قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان قلب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک فجر
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی
 • ایستگاه اتوبوس بلوار صبا
  نلسون ماندلا، بین بهرامی و اسفندیار
 • ایستگاه اتوبوس میرداماد
  ولیعصر، بین دامن افشار و بلوار میرداماد
 • ایستگاه اتوبوس پایتخت
  بلوار میرداماد، بین دفینه و شهید اکبر نجفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب ندارد.
  neshan logo