info
عکس پارک بزرگ مهرشهر اهواز
category

پارک بزرگ مهرشهر اهواز محله مهرشهر، اهواز

درباره‌ی پارک بزرگ مهرشهر اهواز

پارک بزرگ مهرشهر اهواز (پارک) در محله مهرشهر اهواز و صیاد شیرازی، بلوار امام رضا واقع شده است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پارک بزرگ مهرشهر اهواز

برای رفتن به بوستان پارک بزرگ مهرشهر اهواز باید به در محله مهرشهر شهر اهواز بروید. استان خوزستان، اهواز، صیاد شیرازی، بلوار امام رضا آدرس دقیق این پارک است. بوستان پارک بزرگ مهرشهر اهواز را می‌توان از مکان‌های تفریحی پرطرفدار در محله مهرشهر دانست.

چطور به بوستان پارک بزرگ مهرشهر اهواز برویم؟

برای رفتن به این پارک می‌توانید در جهت کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بوستان پارک بزرگ مهرشهر اهواز، ایستگاه اتوبوس کیان آباد9 است. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این پارک به شما کمک می‌کند. شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری هم از نقشه نشان دریافت کنید. اطلاعاتی مثل لوکیشن دقیق بوستان پارک بزرگ مهرشهر اهواز روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این مکان.

تصاویری که در ادامه می‌بینید، مربوط به این پارک است. آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان پارک بزرگ مهرشهر اهواز را هم در ادامه می‌توانید ببینید و به‌راحتی به این مکان بروید. یادتان باشد اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده پارک بزرگ مهرشهر اهواز واقع شده‌اند:

 • پارک فدک
  (4.7)
  اروند، هفدهم، احداثی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ایلـیا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک بزرگ مهرشهر اهواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک بزرگ مهرشهر اهواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک بزرگ مهرشهر اهواز ندارد.
  neshan logo